Ana sayfa

Winan Industrial Limited

Çin Winan Industrial Limited Sertifikalar
Çin Winan Industrial Limited Sertifikalar
WINAN'ın ürünleri çok iyi, ürünlerin malzeme ve işçiliği çok iyi, daha iyi bir gelecek yaratmak için WINAN ile işbirliğine ulaşmayı umuyoruz.

—— Amanda

Firmamız yaklaşık 3 yıldır WINAN ile işbirliği yapmaktadır ve ürünlerin genel etkisi çok iyi olmuştur.

—— FATURA-satın alma

Ben sohbet şimdi

Winan Industrial Limited

Winan Industrial Limited
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Güney Amerika
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : WINAN
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 5million-10million
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 70% - 80%

Shenzhen Winan Sanayi Geliştirme Co, Ltd.

Shenzhen Winan Sanayi Geliştirme Co, Ltd (WINANF YANGIN) 1995 yılında 13.680.000RMB kayıtlı sermaye ile kuruldu. 20 yıldan fazla bir süredir yangın söndürme ekipmanı imalatı ve montajı konusunda uzmanlaştık ve müşterilerimize yüksek kalitede ve güvenilir ürünler sunmak için çalışıyoruz.

Şirket şu anda 15000 m2'den büyük geniş bir endüstriyel atölye alanına sahiptir. Biz gelişmiş üretim ekipmanları, sofistike üretim süreci ve modern test merkezi her türlü sahiptir. WINAN YANGIN, 2001 yılında ISO9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve 2004 yılında CCCF Ürün Kalite Belgesi aldı. Çin Yangından Korunma Derneği üyesiyiz. WINAN FIRE tarafından üretilen ürünler, onlarca yıllık yeniliklerden sonra dünyanın her yerinden birçok müşteri kazandı ve sektörümüzde daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz!

Bir yangın meydana geldiğinde, felakete katılan binlerce insan. Bazıları orada evlerini ve ailelerini kaybetti. Ancak, trajedinin çoğu önleyici tedbirlerin bulunmamasına bağlı oldu.

Bir yangının felaketini önlemek için birçok bina, halka açık alan ve fabrikanın sağlam bir yangın söndürme sistemine sahip olmadığını görebilirsiniz. Gerekli yangın söndürme ekipmanlarına sahip değiller, mesleki eğitim almış birkaç ilgili personel var. Bütün bunlar bir yangın meydana geldiğinde bir trajedi yarattı.

Neyse ki, evinizi ve ailenizi korumak için buradayız. Shenzhen Winan Industrial Development Co, Ltd (WINAN YANGIN) 1995 yılında kurulan Shenzhen şehrinde Çin'den bir yangın ekipmanı üreticisidir. Yangın ekipmanları her türlü üretiminde uzmanlaşmıştır. Başlıca ürünlerimiz köpük sistemi, yangın monitörleri, su sisi sistemi, vanalar ve köpük konsantresi içerir.

20 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan profesyonel ekibimiz zengin deneyim ve mükemmel bir tekniğe sahiptir. Müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak bizim sorumluluğumuzdur. Trajedinin bir daha yaşanmasına izin verme, bir şey yapmak için asla geç değildir. Ailenizi ve evinizi korumak için sizinle birlikte olmak için buradayız!

İletişim bilgileri
Winan Industrial Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Faks: 86--755-89906192

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)